Muriqi arrin rekord me këto shifra të frikshme

Muriqi arrin rekord me këto shifra të frikshme

Sulmuesi i Fenerbahçes, Vedat Muriqi, ka zhvilluar një gjysmësezoni fantastik. Sulmuesi i Kosovës është kthyer në liderin e turqve dhe ka arritur të marrë vëmendjen e shumë klubeve.detajet në Insporti.com.