Muzika nuk mungon në karantinën e Anjeza Shahinit

Muzika nuk mungon në karantinën e Anjeza Shahinit

Këngëtarja Anjeza Shahini po qëndon po ashtu në shtëpi.

Nga karantina, shpesh po ndan imazhe të ndryshme pranë familjes, e para disa minutash e ka publikuar një video ku shfaqet duke kënduar.

Për të gjithë ata që i ka munguar zëri i Anjezës, artistja ka publikuar një video duke e kënduar “Rehab” të Amy Winehouse.

Kujtojmë se Anjeza ka kohë që nuk ka qenë aktive pasi është angazhuar tek familja e saj dhe njësoj po vazhdon edhe sot.

Nuk dihet nëse do të rikthehet me ndonjë projekt të ri muzikor.

Review me nostalgji na kthen në kohën e postierave