Nagelsmann refuzoi Real Madridin

Nagelsmann refuzoi Real Madridin

Julian Nagelsmann, trajneri i ri i RB Leipzig ka rrëfyer për ofertën e gjigantit spanjoll, Real Madrid dhe shkaqet që shtyen që ta refuzonte atë shkruan Insporti.com.