fbpx

“Nana e Xhemajlit” – A e keni parë episodin e ri të “Schengen Visa”?

“Nana e Xhemajlit” – A e keni parë episodin e ri të “Schengen Visa”?

Sezoni i ri i serialit të famshëm “Schengen Visa” ka filluar dhe shfaqet vetëm online në platformën Gjirafa Video.com çdo të diel nga ora 20:00, shkruan Insajderi.

“Nana e Xhemajlit” është episodi i radhës i 7-ti me radhë që sjellë personazhet e dashura të këtij seriali para jush.

Nëntori ka problem serioz me dentistin. Xhemajli sipas Lirisë është shumë nervoz. Xhejmsi mbanë mbledhje. Ai i ndërron kushtet e punës. I gjithë stafi ndërron vendet e punës. Për t’i parë këto edhe shumë më shumë, shikoni episodin e ri të “Schengen Visa”, të cilin mund ta gjeni në Gjirafa Video.

Më poshtë gjeni episodin e ri./ Insajderi.com