Nasim Haradinaj thotë se u kënaq në Hagë

Nasim Haradinaj thotë se u kënaq në Hagë

Sekretari i OVL të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Klinaku, ka thënë se Nasim Haradinaj është duke u kënaqur në Hagë, njofton Insajderi.

“Unë kam kontaktë me të, kam folur më të pardje dhe ai është mirë dhe është duke qëndruar së bashku me Gucatin e Salih Mustafën”, ka thënë fillimisht Klinaku në Prime Time.

Kur është pyetur nga moderatori se a janë mirë dhe si janë duke kaluar e si janë duke u trajtuar ai ka thënë “ s’di valla Nasimi tha u kënaqëm”, duke shkaktuar të qeshura në studio.

Nasim Haradinaj, po mbahet në Hagë, së bashku me Gucatin dhe Salih Mustafën./Insajderi.com.