Ndeshjet e së shtunës në Premier League

Ndeshjet e së shtunës në Premier League

Premier League do të zhvillojë ndeshjet e xhiros së 14’të, ku priten të zhvillohen katër takime të shtunën.

Liverpooli ndeshet kundër Crystal Palace nga ora 13:00, pas fitores kundër Tottenhamit.

Ndërsa, Manchester City nga ora 16:00, luan kundër Southampton.

Një ndeshje interesante do të zhvillohet në mes Evertonit dhe Arsenalit.

Ndërsa, ndeshja tjetër është Newcastle United & Fulham. /Insajderi.com