Ndeshjet e sotme në La Liga, Barcelona me test të vështirë

Ndeshjet e sotme në La Liga, Barcelona me test të vështirë

La Liga vazhdon ndeshjet e radhës, të shtunën zhvillohen pesë ndeshje.

Super dueli do të jetë në Camp Nou në mes Barcelonës dhe Valencias.

Lideri Atletico Madrid luan kundër Elche, në ndeshjen që fillon nga ora 14:00.

Ndeshjet tjera janë Levante & Real Sociedad. Osasuna & Vilareal dhe Sevilla & Real Valladolid. /Insajderi.com