Ndeshjet e sotme të Premier League

Ndeshjet e sotme të Premier League

Katër ndeshje do të zhvillohen të shtunën në Premier League në kuadër të xhiros së ditë të kampionatit anglez.

Nga ora 13:30 Manchester United do të takohet me Evertonin e Carlo Ancelotit, ekip i cili në këtë kampionat po kalon në formë të mirë.

Chelsea ndërkohë në ora 18:30 në Stamford Bridge e pres Sheffield United.

Në ndeshjet e tjera do të jenë Crystal Palace & Leeds United nga ora 16:00 dhe West Ham United & Fulham që fillon në ora 21:00. /Insajderi.com