Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës

Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës

Reperi MC Kresha sonte ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e kanë mbajtur krejtësisht sekrete martesën e tyre, dhe sonte ata po kurorëzohen në një ceremoni tejet private.

Në rrjete sociale, tashmë veç kanë filluar të dalin pamje nga dasma e cila po mbahet në një restaurant në Prishtinë. Ata i kurorëzoi i pari i Prishtinës Shpend Ahmeti.

Tashmë, atmosfera veç është ndezur dhe çifti po shihen shumë të lumtur duke vallëzuar.

Shikoni pamjet:

View this post on Instagram

Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on