fbpx

Ndjekësi e ofendon rëndë Linda Halimin

Ndjekësi e ofendon rëndë Linda Halimin

Këngëtarja e njohur Linda Halimi e cila po vazhdon jetën dhe karrierën e saj muzikore në Amerikë, është bërë pjesë e medieve rozë menjëherë pas lindjes së vajzës.

Ndërsa në një postim të fundit të saj ajo ka pranuar disa fyerje të cilat i janë bërë e që medoemos është kundërpërgjigjur.

“A u gzu bab yt hahha”, i kishte shkruajtur komentuesi, ndërsa ajo e kishte etikuar babain e saj në koment duke i thënë se mund ta pyesësh vet.

Po fyerjet vazhduan të ecin tutje duke e quajtur këngëtaren “k*urvë”, gjë të cilën ajo e pranoi me shumë sportivitet.

“Situate e rende kjo”(emoj duke buzëqeshur), ka shkruajtur Halimi.