Në bikini dhe pa grim, Bella Hadid po shijon pushimet në NY

Në bikini dhe pa grim, Bella Hadid po shijon pushimet në NY

Modelja Bella Hadid ka një trup perfekt që nuk i është shmangur kurrë shfaqjes.

Ajo si gjithmonë është në formë, ndërsa postoi një tjetër foto seksi në llogarinë e saj në Instagram të hënën.

Në foto, bukuroshja 24 vjeçare, ka paraqitur një tërheqje seksi derisa pozonte me bikini.

Madje fotoja tregon fytyrën e saj të mrekullueshme pa grim.

Megjithëse është kthyer në New York City, duket sikur modelja nuk është mjaftuar me pushim, po vazhdon të ndajë kujtimet e shumta që bëri gjatë pushimeve të saj.

Bella vazhdon të jetë e zënë me karrierën e saj si modele, edhe me kufizimet e shkaktuara nga pandemia.

Kohët e fundit, ajo tronditi audiencat virtuale ndërsa zbukuronte pistën për markën e njohur të modës së lartë ‘Fendy’.

Motra e Gigi Hadid eci nëpër pistë tri herë duke shërbyer pamje për çdo shije mode. /Insajderi.com