Në bikini të kuqe, Dafina Zeqiri ekspozon trupin e ‘mbuluar’ me tatuazhe

Në bikini të kuqe, Dafina Zeqiri ekspozon trupin e ‘mbuluar’ me tatuazhe

Dafina Zeqiri ka nisur pushimet në pas një viti të mbushur me angazhime dhe aktivitete muzikore.

Ajo këtë herë ka zgjedhur ishullin përrallor Maldives drejt të cilit ka udhëtuar së bashku me nënë e saj dhe motrën.

E nga atje nuk kishte si të mungonin fotografit provokuese dhe bikini, e të cilat i ka publikuar që në orët e para të mëngjesit.

E veshur në bikini të kuqe, Dafi tregoj linjat ‘përvëluese’ dhe trupin e mbuluar me tatuazhe.

Ndërkohë, kujtojmë që Dafina së fundi publikoj projekti e ri në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Varrosin “Ring ring”.