Më në fund, Dua Lipa e Rita Ora në të njëjtën skenë

Më në fund, Dua Lipa e Rita Ora në të njëjtën skenë

BBC bashkon Rita Orën me Dua Lipën. Dy këngëtaret e njohura shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa do të performojnë në skenën e njëjtë më 22 tetor.

Bashkë i ka bërë ceremonia e ndarjes së çmimeve “BBC Radio 1 Teen Awards”.

Pjesëmarrjen e kanë konfirmuar dy këngëtaret përmes postimeve në rrjetet sociale.

Dy këngëtaret me prejardhje shqiptare e me famë botërore asnjëherë nuk janë parë së bashku. /KultPlus.com