mohuan lajmet për shtatzëni,

Në muajin e tetë të shtatzënisë, Arbenita ndan fotografinë e parë me barkun e rrumbullakosur

Në muajin e tetë të shtatzënisë, Arbenita ndan fotografinë e parë me barkun e rrumbullakosur

Pas disa javëve që çifti Arbenita Ismajli dhe Fero mohuan lajmet për shtatzëni, ishte një fotografi e ndarë në rrjete sociale ajo që zbuloi se ata ishin në pritje të ëmbël, njofton Insajderi.

Fotografia ishte shkrepur gjatë ceremomonisë së dasmës së tyre, e cila u realizua së fundmi.

Gjithashtu, modelja konfirmoi lajmin e shtatzënisë me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku shkruante, “Jam shtatzënë”. Krahas postimit ajo njoftoi se do të shpërndante dhurata në vlerë të 25 mijë funtesh.

E veshur me një fustan të kuq, ajo ndau edhe fotografinë me barkun e rrumbullakosur diçka që fansat e saj mezi po prisnin.

Në postimin e saj ajo zbuloi se pritjes së ëmbël po i vinte fundi meqenëse ishte në muajin e tetë. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)