Në muajt e fundit të shtatzënisë, Aferdita Dreshaj i nënshtrohet testit për COVID-19

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Aferdita Dreshaj i nënshtrohet testit për COVID-19

Duke qenë se së fundmi, Aferdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, kanë udhëtuar shumë, modelja i është nënshtruar testit të COVID-19, njofton Insajderi.

Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, test i cili fatmirësisht rezultoi negativ.

Ajo ndau një fotografi të shkresës së analizave ku shkruan: “Ngaqë udhëtuam shumë, donim të ishim të sigurt që nuk kishim Covid”.

Në muajin tetor, Afërdita Dreshaj dha lajmin më të bukur të jetës: së shpejti do të bëhej nënë për herë të parë. Ajo zbuloi në një postim se ishte në pritje të ëmbël e po ashtu se do të sillte në jetë një djalë. Sipas postimeve të saj, pritet që i vogli të vije në jetë në muajin mars. /Insajderi.com

No description available.