Nëna harroi ta puthte, reagimi qesharak i vogëlushit dyvjeçar

Nëna harroi ta puthte, reagimi qesharak i vogëlushit dyvjeçar

Ky është momenti i adhurueshëm kur një djalë dy vjeçar zemërohet keq kur nëna e tij nxiton të ikë në punë dhe harron ta puthë.

Reagimi i këtij djaloshi dy vjeçar është bërë virale në rrjetet sociale.

Aleksandri Simos dy vjeç  nga Florida ka reaguar në mënyrë të mrekullueshme, kur nëna e tij nuk e puthi dhe iku në punë.

Diana Simos nxitoi  duke hapur derën dhe harroi t’i jepte “lamtumirën”  me puthje birit të saj.

Ai me duart lart në kokë u zemërua dhe në video dëgjohet teksa thotë:  Mami Mami … mua ….

Babai i Aleksandrit, Christos,  me telefonin e tij e filmoi këtë moment aq të bukur, por edhe qesharak në të njëjtën kohë.  Diana pasi e postoi videon, pa që kishte arritur mbi 20 mijë shikime.

Atëherë babai i Aleksandrit, Christos, mori në telefon pamjet kur i vogli ankohet keq për sjelljen e nënës.

Në klipin një minutësh Aleksandri shihet duke i shpjeguar me inat babait dhe duke kritikuar sjelljen e së ëmës.