Nervozohet Gruda: Nuk kam ardhur të marr leksione prej deputetëve

13.11.2017 12:27
Nervozohet Gruda: Nuk kam ardhur të marr leksione prej deputetëve

Anëtari i Komisionit për Shënjimin dhe mirëmbajtjen e Kufirit me Malin e Zi, Zejnullah Gruda, gjatë argumentimit të tij para komisionit parlamentar për Integrime, është zënë me njërin prej deputetëve aty.

Profesori Gruda, më të marrë fjalën, i është ndërhyrë nga njëri prej deputetëve, dhe kjo ma bërë që ai të reagojë.

“Nuk kam ardhë këtu të marr leksione preh jush, sidomos prej jush”, i ka thënë Gruda deputetit Armend Zemaj.

Ai ka thënë se krejt kjo po keqinterpretohet.

“Nuk ka marrëveshje për demarkacion, por ka marrëveshje për kufij”, ka thënë profesori Gruda./Insajderi.com