Nesër, “El Clasico”, ja çfarë thotë Messi për Zidanen dhe Realin

Nesër, “El Clasico”, ja çfarë thotë Messi për Zidanen dhe Realin

Mbrëmjen e nesërme, rikthehet një nga ndeshjet më të mëdha në botën e futbollit duke qenë se Barcelona pret në shtëpi Real Madridin dhe dy skuadrat e shohin veten në krye të klasifikimit me pikë të barabarta.më shumë në Insporti.com.