Nezir Krraki: Thaçi po bie në gropën që ua hapi shokëve të luftës

Nezir Krraki: Thaçi po bie në gropën që ua hapi shokëve të luftës

Profesori i Shkencave Politike në Paris, Nezir Krraki, ka komentuar lajmin e fundit se Gjykata Speciale ka ngritur aktakuza për presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetarin e Partisë Demokratike, Kadri Veselin, njofton Insajderi.

Jeta është e padrejtë. Don me ra vet në gropen qe ua hapi shokeve te luftes.
Kohen e kemi shpetim se koha e zhvesh secalin”, ka shkruar Krraki në Facebook.

Kraki: Kosovë s'ka më, ka veç banda - Ministria Lajmeve

LAJMI I FUNDIT: SPECIALJA NGRE AKTAKUZË KUNDËR THAÇIT E VESELIT, DYSHOHEN PËR 100 VRASJE