Nga karantina, Capital T paralajmëron album

Nga karantina, Capital T paralajmëron album

Qëndrimi në izolim i ka inspiruar këngëtarët që të punojnë e sjellin gjëra të reja te publiku.

Duke qenë se rreth vetes ka një numër të koniderueshëm fansash, njësoj ka vepruar edhe reperi Capital T.

“A thu more a e dinë këta çfarë albumi këna bo”, thotë Capital derisa këtë bashkëbisedim e bën me maçokun e tij.

Detajet dhe data e publikimit të këngës ende nuk dihen.

View this post on Instagram

🐈 spi besohet 😂😂😂 #SKULPTURE

A post shared by Capital T (@truekapo) on