Ngjashmëria mes Adrola Dushit dhe Majlinda Zekës, duken si binjake

Ngjashmëria mes Adrola Dushit dhe Majlinda Zekës, duken si binjake

Janë dy nga femrat  më të komentuara nga mediat rozë. Modelja Adrola Dushi dhe Majlinda Zeka marrin vëmendjen e publikut për çdo postim që ato bëjnë.

Por tani ato morën vëmendjen për ngjashmërinë mes vete të cilat duken si binjake, shkruan Insajderi.

Përveç pamjes duket se edhe vet jeta është e ngjajshme mes bukurosheve.