fbpx

Ngrin Liqeni i Badovcit [FOTO]

Ngrin Liqeni i Badovcit [FOTO]

Moti i ftohtë dhe reshjet e pandalshme të borës kanë bërë që Liqeni i Badovcit të ngrijë.

Ja disa foto ku shihet Liqeni i Badovcit i ngrirë dhe mbuluar me borë.

Gjatë ditëve të fundit mos ndalja e të reshurave të borës ka bërë që pjesëmarrësit në komunikacion por edhe këmbësorët të kenë probleme në qarkullim./Kallxo.com/