Nis takimi i koalicionit PAN

Nis takimi i koalicionit PAN

Ka nisur takimi në mes kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj me liderët e koalicionit, Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacollin.

Pjesë e këtij takimi nuk është  kryetari i PDK-së Kadri Veseli, ndërsa kjo parti po përfaqësohet  nga nënkryetari i PDK-së Enver Hoxhaj.

Lideri i AAK-së  gjatë ditës së djeshme ka njoftuar se u ka dërguar ftesë Kadri Veselit, Fatmir Limajt e Behxhet Pacollit për të diskutuar situatën e fundit në vend, pas dorëheqjes së tij si kryeministër./ Insajderi.com