Një burrë shihet në autobus me një gjarpër të gjallë si maskë për fytyrë

Një burrë shihet në autobus me një gjarpër të gjallë si maskë për fytyrë

Një burrë është parë me një gjarpër që shfaqej duke përdorur një gjarpër si një maskë për fytyrën ndërsa udhëtonte në një autobus, njofton Insajderi.

Udhëtari ishte “veshur” me gjarprin rreth qafës dhe gojës në një autobus që udhëtonte nga Sëinton për në Manchester të hënën.

Një pasagjere e cila dëshironte të mbetej anonime, tha se mendoi se burri kishte veshur një “maskë shokuese” në fillim para se të shihte zvarranikun që rrëshqiste mbi shinat e dorës.

manchestersnakefacemask1509b.jpg

Ajo tha se incidenti iu duk “me të vërtetë qesharak” dhe se askush nga pasagjerët e tjerë nuk u shqetësua nga gjarpri. /Insajderi.com

Burimi: Standard.co.uk