Një lojtar nga Azia është në prova te Arbëria

Një lojtar nga Azia është në prova te Arbëria

Një lojtar nga kontinenti i Azisë, është në prova te skuadra e Arbërisë, të paktën kështu tregojnë fotot e publikuara nga klubi.

Mësohet se lojtari në fjalë, është duke u stërvitur në kohët e fundit dhe është duke tentuar të kthejë formën optimale, para se të provohet nga Morina, njofton Insajderi.

Arbëria është promovuar këtë vit në Superligë dhe deri më tani ka bërë një fillim të jashtëzakonshëm, duke zënë vendin e dytë në tabelë./Insajderi.com.