Një sulmues për të mbushur zbrazëtirën që do lënë Messi e Suarez

Një sulmues për të mbushur zbrazëtirën që do lënë Messi e Suarez

Fituesi i Këpucës së Artë për sezonin e kaluar po pritet të bëhet zëvendësimi i Lionel Messi te Barcelona, njofton Insajderi.

Ciro Immobile është një nga futbollistët që qëndron në listën e transferimeve që Barcelona ka paraparë për këtë afat kalimtar, shkruan SPORT.

Gjithashtu, pas largimit edhe te Luis Suarez, Immobile dhe golat e tij do të bëhet të domosdoshëm për ekipin spanjoll.

Vlera e italianit besohet të jetë diku rreth 50 milionë euro./Insajderi.com