Një unazë në dorën e Dakota Johnson nxit thashetheme për një fejesë të mundshme me Chris Martin

Një unazë në dorën e Dakota Johnson nxit thashetheme për një fejesë të mundshme me Chris Martin

Dakota Johnson ka nxitur thashetheme se mund të jetë e fejuar me Chris Martin pasi u pa me një unazë gjigante në gishtin e martesës.

Ylli 31-vjeçar i Hollivudit ka qenë duke u takuar me frontmanin 43-vjeçar të Coldplay Chris, për tre vitet e fundit dhe spekulimet janë të shumta se ata mund të jenë duke i çuar gjërat në nivelin tjetër.

Thashëthëmet filluan kur u shfaqën fotografi të Dakota që kishte një unazë të madhe smeraldi në gishtin e saj të majtë, ndërsa dilte për pazar.

Imazhet e yllit të Fifty Shades thuhet se ishin kapur javën e kaluar ndërsa ajo ishte jashtë në lagjen West Hollywood të Los Angeles.

PageSix, i cili publikoi fotografitë, pretendojnë se imazhet kanë “nxitur thashethemet” çifti tani janë fejuar me njëri-tjetrin.

Dakota dhe Chris u lidhën për herë të parë romantikisht në vitin 2017 pasi u takuan përmes miqve të përbashkët, por rrallë kanë folur për romancën e tyre.

Në vitin 2018, u hapën zëra se çifti prisnin një fëmijë së bashku pasi balonat rozë dhe blu për një festë ditëlindjeje u gabuan për një festë të zbuluar gjinore./Insajderi.com

Mirror