Një vit pas ndarjes çifti i njohur kthehen sërish së bashku

Një vit pas ndarjes çifti i njohur kthehen sërish së bashku

A ju kthyen Kourtney Kardashian dhe Younes Bendjima përsëri bashkë?

Ata u kapën mat duke mbajtur duart ndërsa ishin në Los Angeles në fotot e reja të marra nga Daily Mail.

Sipas fotove, Bendjima, 26 vjeç, morri Kardashian në shtëpinë e saj në Calabasas dhe më pas e çoi në qendër të qytetit për drekë së bashku. Ata gjithashtu thuhet se u ndalën nga një galeri arti në qytetin Culver.

Cifti u ndanë pak më shumë se një vit më parë, në gusht 2018. Modeli algjerian ishte i dashuri i parë publik i Kardashian pasi që lidhja e saj nëntë vjeçare me Scott Disick mori fund.

Emisioni më i ri i showbizit po vjen: Follow për të mos ikur asgjë: Follow në Facebook: https://www.facebook.com/Review-101968204486657/

Një jetë tu prek n.tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Një jetë tu prek n’tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Gepostet von Review am Donnerstag, 19. September 2019