Njerëzit harrojnë që Brad Pitt ishte në lidhje me këtë aktore të famshme

Njerëzit harrojnë që Brad Pitt ishte në lidhje me këtë aktore të famshme

Brad Pitt, mund të ketë qenë në lidhje ose të paktën të ketë flirtuar me shumë të famshme, po shumë harrojnë se ai ishte në lidhje me aktoren, Demi Moore në vitet e 90-ta.

Sipas “PopSugar”, dyshja kishin një lidhje të shkurtër në vitin 1998, pak pasi aktorja dhe bashkëshorti i saj aso kohe Bruce Ëillis njoftuan se ata po ndahen, transmeton Insajderi.

Ishte joga, ajo që kishte sjellë bashkë Pitt dhe Moore.

Sidoqoftë, disa media tjera sugjerojnë që ata dy nuk kishin qenë kurrë të lidhur, kurse të tjera raportojnë se ata dy madje kishin ri nisur lidhjen pas ndarjes së Pitt me Angelina Jolie.

Si përfundim, as çifti nuk kishin mohuar ose pohuar zërat që qarkullonin, Kjo është tipike për shumë të famshëm, sidomos kur lidhjet e tyre nuk funksionojnë. /Insajderi.com