Njihuni me vajzën super tërheqëse të Steve Jobs

Njihuni me vajzën super tërheqëse të Steve Jobs

Vajza e vogël e Steve Jobs është rritur dhe duket e mrekullueshme.

Eve Jobs, 22 vjeç, luan së bashku me aktoren e”Euphoria” Sydney Sëeeney dhe nënkampionen e “RuPaul’s Drag Race”, Naomi Smalls në fushatën e re të reklamave të Glossier.

Në një nga imazhet e saj ajo relaksohet në një banjë me flluska me një gotë verë, duke shkëlqyer shkëlqimin e vesës së linjës së kozmetikës të dashur mijëvjeçare.

Në një tjetër, Eva zhyten në Glossier Lip Gloss të kuqe ndërsa mbante maska ​​nën sy.

“Falënderimet më të mëdha për @emilyëeiss dhe të gjithë në @glossier! Shikoni shikoni koleksionin ”, shënoi ajo poshtë fotove në Instagram.

Përveç se ishte një kërcyese e realizuar e shfaqjeve, Eve është një studente në Universitetin e Stanfordit – e njëjta shkollë ku babai dhe nëna e saj, Laurene Poëell Jobs, u takuan për herë të parë./Insajderi.com

Page Six

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)