Noizy fyen Encën në Instagram, pasi publikoi këngën e re

Noizy fyen Encën në Instagram, pasi publikoi këngën e re

Menjëherë pas publikimit të këngës nga këngëtarja e njohur Enca, reperi Noizy kishte habitur me disa postime.

Ai ka irnonizuar duke publikuar imazhin e dy lopëve me mikrofon, e të gjithë aluduan se ishte ‘diss’ për Encën dhe Don Phenom.

Këto aludime vijnë pasi që Enca nuk i ka raportet e njëjta si më parë me reperin si dhe Don Phenom para disa ditësh ka akuzuar në mënyrë indirekte Noizyn se kënga “Meksikane” ka ngjashmëri me atë të Don Phenom “Twerkirate”.

Por, Noizy duket se u pendua për këto postime dhe menjëherë fshiu ato nga llogaria e tij në Instagram.