Noizy këndon ‘dissin’ kushtuar Getoar Selimit në prani të Luanës

Noizy këndon ‘dissin’ kushtuar Getoar Selimit në prani të Luanës

Noizy dhe Luana Vjollca ka ndarë skenën në koncertin e fundit aty ku reperi nga Shqipëria ka habitur të pranishmit me veprimin e tij, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë se në të kaluarën Rigelsi kishte probleme me anëtarët e ‘Babastars’ me të cilët ka pasur edhe përleshje fizike krah ‘dissa-ve’ që ua ka kushtuar.

E së fundi në koncertin me Luanën në momentin kur fillon njëra nga ‘dissat’ e reperit ‘Jena Mbretër’ i thotë moderatores bëj të fala kunatit.