Noizy sot lanson këngën e re.

Noizy ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi nga fëmijëria me të ci" />

Noizy zbulon kohën e publikimit të projektit të ri

Noizy zbulon kohën e publikimit të projektit të ri

Noizy sot lanson këngën e re.

Noizy ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi nga fëmijëria me të cilën njoftoi orën e publikimit të këngës, shkruan lajmi.net.

Në postimin e bërë ai kishte shkruar: “Me nona Leme katër muajsh. Dhe sonte del kënga ‘Skan Besu’ nga ora 20:00” brenda tre muajve kjo është kënga e tretë e reperit.

E fundit e tilla është dueti me Snik ‘New Benz’ e cila ende po vazhdon të dëgjohet nga publiku dhe deri më tani ka arritur mbi tre milion klikime në Youtube.