fbpx

Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit

Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit

Nora shafqet sërish mahnitëse.

Këngëtarja Nora Istrefi këtë herë vjenn ë një foto ku shihet e rregulluar për mrekulli.

Ajo shfaqet me grim dhe flokë të rregulluar, e brunja e bukur shihet se është përkujdesur për çdo detaj në këtë dukje.

View this post on Instagram

Summer night 🌒

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Me sa duket kjo dukje është për videoklipin që artistja po përgatit për këngë e radhës që po sjell, shkruan Gazeta Express.

Këngëa e fundit e Norës që është publikuar është bashkëpunimi me Erën, ‘Nuk e di’, këngë kjo që akoma po dëgjohet.

View this post on Instagram

Next👽

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on