Nora Istrefi me fotosesion të ri, ja si duket ajo

Nora Istrefi me fotosesion të ri, ja si duket ajo

Nora Istrefi cilësohet si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë.

Së fundi, Nora ka publikuar disa foto, ku shihet e veshur me të bardha.

Këngëtarja duket, sigurisht, elegante e seksi.