Nora Istrefi merr vëmendje me imazhet e fundit, vishet aq ngusht sa po i ‘shpërthen’ gjoksi

Nora Istrefi merr vëmendje me imazhet e fundit, vishet aq ngusht sa po i ‘shpërthen’ gjoksi

Edhe pse nuk ka shumë që statusi i saj është kthyer në beqare, ajo vazhdon të mbetet nëna më joshëse në estradë.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Nora Istrefi këtë të premte ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë në rrjete social disa imzhe të cilat duket t’i ketë shkrepur për të reklamuar një qendër tregëtare në Prishtinë, shkruan Insajderi.

© Nora Istrefi [instagram]

© Nora Istrefi [instagram]

Ajo u pa e veshur me kostume me ngjyrë të zezë me material lëkure të lëmuar, derisa si kombinim kishte mbathu taka të larta e të zeza që bënin këngëtaren të shfaqë edhe më joshëse.

Pjesa e sipërme e kostumeve të këngëtares duket të ketë qenë goxha e ngushtë pasi që në disa prej imazheve gjoksi i saj veç çka nuk po ‘shpërthen’.

Emisoni “Review” / Stupcat të ftuar në studio

 

Edhe aksesorët nuk duket se mungojnë në qafën e gjatë të Istrefit. Ajo kësaj here ka vendosur qaforen e markës “Channel”.

Me çantën në krah dhe me celularin në dorë, Nora në këtë foto sesion të jep më shumë ndjesinë e një gruaje e cila ka shkuar në një aheng.

 

© Nora Istrefi [instagram]

© Nora Istrefi [instagram]

Kujotjmë që këngëtarja nuk ka shumë që është ndarë nga tashmë ish-bashkëshorti i saj, Robert Berisha me të cilin kanë një vajzë.

Kënga e fundit e saj, mbanë titullin “Jena Nda” dhe është bashkëpunim i këngëtares me Irkenc Hykën.

/ © Insajderi /