Notat e lojtarëve, Sampdoria 1-2 Juventus

Notat e lojtarëve, Sampdoria 1-2 Juventus

Juventusi ka arritur të shënojë fitore në përballje me Sampdorian me rezultat 2-1 në ndeshjen hapëse të javës së 17-të.

Paulo Dybala dhe Cristiano Ronaldo shënuan golat, duke i dhënë Zonjës së Vjetër fitoren e 13-të këtë sezon, më shumë në Insporti.com.