“Nuk e shes kurrë shpirtin”, Mozziku ka dy fjalë për Loredanën

“Nuk e shes kurrë shpirtin”, Mozziku ka dy fjalë për Loredanën

Reperi Mozzik ka nuk i ndal kunjat për ish-partneren e tij, Loredana. Ai ka publikuar një foto, ku shfaqet me shokun e tij, krahas së cilës shkruan: “Kurrë nuk flas, kurrë nuk shitem..” .

Në një intervistë mbrëmjen e djeshme në NIN, këngëtarja u shpreh se pavarësisht faktit që ata s’janë më bashkë, ajo e respekton shumë, pasi ai është bababi i fëmijës së tyre.

Pas kësaj deklarate erdhi dhe reagimi i reperit, i cili tha se ish-partnerja e tij nuk duhet të viktimizohet duke përmedur vajzën, kur bëhet fjalë për ndarjen, pasi sipas tij, ajo dhe familja e Loredanës e dinë arsyen e ndarjes së çiftit.