fbpx

Nuri Seferi vs Kai Kurzawa – MEÇI LIVE KËTU

Nuri Seferi vs Kai Kurzawa – MEÇI LIVE KËTU

Është duke u zhvilluar meçi i boksit ndërmjet Nuri Seferit dhe Kai Kurzawa.

Inporti ju sjell videon e meçit live për të gjithë të pasionuarit e këtij sporti.

Meçin live mund ta ndiqni duke klikuar KËTU