Odegaard dhe Vinicius dhurojnë spektakël, braziliani shënon gol (VIDEO)

Odegaard dhe Vinicius dhurojnë spektakël, braziliani shënon gol (VIDEO)

Vinicius Junior dhe Martin Odegaard janë duke bërë të pamundurën që t’i lënë mbresa trajnerit, Julen Lopetegui – ata kanë dhuruar spektakël në stërvitjen e fundit….. më shumë në Insporti.