Oriola dhe Kejvina ‘çmendin’ stadiumin, tërheqin të gjithë vëmendjen gjatë ndeshjes

Oriola dhe Kejvina  ‘çmendin’ stadiumin, tërheqin të gjithë vëmendjen gjatë ndeshjes

Mbrëmë është mbajtur ndeshja mes Shqipërisë dhe Isalndës,  ku  Shqipëria doli me rezultat 4 me 2 ndaj Islandës.

Të pranishme ishin edhe dy modelet  e njohura të cilat morën vëmendje gjatë kësaj ndeshje.

Kejvina ka postuar një video teksa bashkë me Oriolën këndojnë “Xhamadan vija-vija dhe bëjnë shqiponjën  me duar”.

Ndërsa Oriola ka postuar një video ku shkruan “O sa mir me qen shqiptare o heeej”.

Modelet dëgjohen duke brohoritur e duke bërë fifo për Shqipërinë.