fbpx

Oriola Marashi sjell një tjetër version të kësulkuqes

Oriola Marashi sjell një tjetër version të kësulkuqes

Oriola Marashi ka sfiduar të ftohtin dhe ka sjellë një version të ri të ‘kësulëkuqes’.

Modelja është ‘kësulëzeza’ sexy me bikini që mban hedhur një mantel transparent.

Ashtu siç pritej, ky postim provokues i anëtares së OTR ka zgjuar shumë reagime mes fansave të saj.