fbpx

Ozil – Inter, ky është zhvillimi i fundit

Ozil – Inter, ky është zhvillimi i fundit

Me 31 vite mbi supe në tetor, me një rënie drastike nga forma dhe kualiteti i tij, Mesut Ozil nuk preferohet nga trajneri Unai Emery tek Arsenal, prandaj agjentët e tij janë vënë në punë që prej janarit për të gjetur një skuadër të re për turko-gjermanin.më shumë në Insporti