Pa pikë turpi, ylli televiziv fotografohet me bikine që mezi ia mbulojnë pjesët intime

Pa pikë turpi, ylli televiziv fotografohet me bikine që mezi ia mbulojnë pjesët intime

Nuk është hera e parë që mundohet të marrë vëmendje me linjat e saja të bujshme të cilat i ka fituar falë ndërhyrjeve të shumta kirurgjike.

Dhe tani, Chloe Ferry u fotografua në një plazh në Dubai derisa po kënaqej me rrezet e diellit dhe po e shijonte edhe një shisha, shkruan DailyMail, përcjellë Insajderi.

Ylli 24-vjeçar i Gordie Shore, u shfaq me bikine të zeza të cilat mezi arrinin të ia mbulonin pjesën intime.

Ajo mori vëmendje me paraqitjen e saj derisa edhe më provokuese e nxjerrnin takat e larta të cilat i kishte mbathur, dhe rripat e saj i mbulonin një pjesë të konsiderushme të këmbëve.

Në pjesën e sipërme bjondja kishte vendosur të mbulonte gjoksin i cili rrëmben vëmendje po aq sa edhe vet bikinet, ndërsa kishte nxjerrë në pah barkun e sheshtë.

Për t’u mbrojtur nga rrezet e Emirateve, ajo vendosi një palë syze të mëdha të cilat i shkon shumë mirë me kombinimin e ngjyrës që kishte me bikinet.

/ © DailyMail – Insajderi /

Shikoni episodin e ri të “Review”:

Review – Stupcat / Historia e humorit kosovar

Review – Stupcat / Historia e humorit kosovar

Gepostet von Review am Samstag, 19. Oktober 2019