Pacolli takon Erdoganin, jep një vlerësim të madh për të

23.11.2017 23:13
Pacolli takon Erdoganin, jep një vlerësim të madh për të

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, është takuar me presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan.

Pacolli ka takuar Erdoganin derisa po qëndron në një vizitë në Staboll.

“Kënaqësi të takoj Presidentin Erdogan gjatë vizitës sime në Stamboll. Mbetet një nga përkrahësit më të mëdhenj të Kosovës”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e tij në Facebook.