Publikohen pamje nga dasma e ‘Pajtesës’

Publikohen pamje nga dasma e ‘Pajtesës’

Aktorja e njohur, Fiona Gllavica është tejete komentuar prej rolit të saj “Çka ka shpija”.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se kurorëzoi dashurinë e saj me Arbnor Pacollin, me të cilin ka kohë që shoqërohet.

Ndër të tjera të ftuar në dasmë kanë qenë edhe kolegë të aktores, fytyra të njohur të teatrit dhe të jetës publike.