Pak muaj pasi u ndanë, ish-i dashuri i Miley Cyrus ka gjetur tjetrën

Pak muaj pasi u ndanë, ish-i dashuri i Miley Cyrus ka gjetur tjetrën

Këngëtari, Cody Simpson ka nisur një lidhje romantike me Marloes Stevens, katër muaj pasi u nda nga këngëtarja, Miley Cyrus, shkruan US Ëeekly, transmeton Insajderi.

Ishtë këngëtari ai që konfirmoi lidhjen me anë të një postimi në Instastory të Instagramit. Modelja dhe ai festuan Krishtlindjen me familjen e këngëtarit.

Duke ndarë një fotografi, ai shkroi në holandisht“Ik heb het geluk je te hebben ontmoet”, që do të thotë, “Jam me fat që të takova”. /Insjaderi.com