Pak para dasmës Afrona zbulon fustanin e nusërisë

Pak para dasmës Afrona zbulon fustanin e nusërisë

Afrona Dika dhe Blero Muharremi do t’i japin fund beqarisë në një dasmë luksoze që do të mbahet në  Shëngjin tek ‘Rana e Hedhun’ me 600 persona të ftuar.

Afrona dhe Blero gjatë kësaj periudhe janë  marrë me përgatitjet e dasmës dhe vazhdimisht kanë publikuar foto duke zbuluar detaje të ndryshme.

Muaj më parë Blero zbuloi kostumin e  tij, por ndryshe nga Blero edhe Afrona ka zbuluar paska fustanin e nusërisë  duke u treguar më diskrete ku shihet vetëm pak fustani i saj i nusërisë.

Në një foto të postuar në Instastory, Afrona shihet në krahët e Bleros, ku shkruan “Sepse të dua..” duke mos dashur të zbuloj më tepër.