Pallaqinkat e Los Angjelos në kohë karantine nga aktroja kosovare Hana Noka

Pallaqinkat e Los Angjelos në kohë karantine nga aktroja kosovare Hana Noka

Hana Noka, aktroja kosovare e cila jeton në Los Angjelos, tash e një muaj është duke qëndruar në karantinë, andaj është duke u përballur edhe me shumë sfida, e njëra ndër to është gatimi.

Hana e cila thotë se nuk është e zonja në gatim, ajo ka përgatitur disa pallaqinka me instruksionin e nënës së vet e cila jeton në Kosovë, shkruan Gazeta Insajderi.

“Para disa ditësh me instruksione të nanës përmes FaceTime, e përfundova projektin numër një pallaqinkat, nuk kenë si të nanës, I miss you mama”, ka thënë një një intervistë Hana Noka për Insajderin.

Ndër tjera ajo thotë se aplikacioni më i ri “TikTok” i është bërë pasioni i saj më i ri.

“Pasioni im i ri TikTok dhe gjetja e fotove të vjetra si përshembull xhirimet edhe billbordet që i kemi pas unë edhe shoqja jem, Donika Hyseni në emisionin tonë “Teen” në RTK, pak nostalgji”, ka thënë Hana. /Insajderi.com

Për më shumë ndiqeni VIDEON: