fbpx

Pamje: Trajneri serb e humb kontrollin, tenton ta sulmojë tifozin para finales së Kupës së Italisë

Pamje: Trajneri serb e humb kontrollin, tenton ta sulmojë tifozin para finales së Kupës së Italisë

Trajneri serbi i Bolognas, Sinisa Mihajlovic, ka tentuar ta sulmojë një tifoz i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reagoi shpejt.

Trajneri serb ishte pranë stadiumit Olimpico në Romë, ku po shkonte për ta parë ndeshjen finale të Kupës së Italisë mes ish-klubit të tij, Lazios dhe Atalantës.

Tifozët ultras të Lazios dhe policia ishin përleshur para ndeshjes afër stadiumin, sipas mediave italiane.

Video ku shihet trajneri serb duke tentuar ta sulmojë tifozin